Genç Amasya Mühendislik

82 yıllık büyük babadan  gelme girişimcilik ruhu etkisi ile 1988 yılından beri bilfiil    ticaretin içinde bulunmaktayız.

25 yıl boyunca sırası ile Tarım, İnşaat, Tofaş ana Bayiliği, Phillip-Morris SA (Marlbora)  distribütörlüğü ve nihayet 1998 yılından bu yana ağırlıklı olarak İklimlendirme ve  Yenilenebilir Enerji konularının Tesisat ve Sistemleri  ile ilgili Mühendislik hizmetleri,Taahhüt-montaj–satış işleri, Isısan-Buderus-Bosch-Termoteknik , LG klima sistemleri , Daikin , PVG Zibro klima sistemleri ,Termodinamik , Res -Remeha , Panasonic, Eca, Demirdöküm, Baymak markalarının satış ve bayiliklerini  yapmaktayız.

Ağırlıklı ilgilendiğimiz konular, konvansiyonel klima ve ısıtma sistemlerinin yanında; ısı pompaları, güneş enerjisi destekli sistemler, havalandırma, güneş pilleri, VRV sistemleri ve yenilenebilir enerji konularıdır.

İzmir gaz Doğalgaz dağıtım firmasının 2006 yılından beri faaliyette olan 156 numaralı yetkili firmasıyız.

Tarım Konusunda Aydın Nazilli ‘ de kendi topraklarımızda ağırlıklı olarak damlama sulama sistemli ceviz, nar, narenciye ve zeytin meyveleri üretimi yapılmaktadır.

Uzman Makine Mühendisi ve İşletmeci iki kardeş ortaktan oluşan limitet bir firmayız.

Bünyemizde konularında uzman sertifikalı işletmeciler, mühendisler, tekniker, tesisatçı ve personelden  oluşan kadromuz bulunmaktadır.

İzmir ve Aydın bölgelerinde, iki ayrı teşhir mağazalarımız ve depolarımız bulunmaktadır.

0 gösterim